شبکه‌ی اجتماعی دونالد ترامپ آغاز به کار کرد که فقط یک وبلاگ است

دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا، بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار از شبکه اجتماعی اختصاصی خود رونمایی کرد که در حقیقت یک وب‌لاگ وردپرسی ساده است. آقای ترامپ بعد از شورش صورت گرفته در کنگره از توییتر منع شد و مدیران فیسبوک و یوتیوب هم حساب کاربری او را تعلیق کردند.

او حالا قصد دارد نظرات خود را از طریق این پلتفرم به اشتراک بگذارد که در واقع بخشی از سایت رسمی او محسوب می‌شود. کاربران همچنین قادر به لایک کردن پست‌های دلخواه خود هستند و می‌توانند آن‌ها را در توییتر و فیسبوک به اشتراک بگذارند ولی بخشی برای جواب دادن به این پست‌ها وجود ندارد.

همچنین کاربران این سایت از طریق ایمیل و شماره موبایل خود می‌توانند از ارسال پست‌های جدید در شبکه اجتماعی ترامپ خبردار شوند. در این میان، باید خاطرنشان کنیم بخشی از این سایت هم به خرید و کمک مالی اختصاص یافته است. توییتر اعلام کرده که اگر محتوای این پست‌ها برخلاف قوانین نباشد، کاربران می‌توانند آن‌ها را به اشتراک بگذارند.

همان‌طور که گفتیم، فیسبوک هم حساب کاربری دونالد ترامپ را تعلیق کرده ولی حالا هیأت نظارت فیسبوک قرار است به‌زودی نظر خود را درباره‌ی دائمی شدن یا رفع تعلیق حساب کاربری رییس جمهور سابق آمریکا اعلام کند. اگر نظر این هیأت درباره‌ی بازگشت آقای ترامپ مثبت باشد، فیسبوک به مدت ۷ روز وقت دارد این حساب را فعال کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *