معرفی شرکت گیم مکس

توضیح کوتاه درمورد شرکت گیم مکس

GAMEMAX – برای کسانی طراحی شده است که جرات پیروزی دارند ، گیمرهایی که تسلیم نمی شوند و قابل توقف نیستند. بی دلیل و بی امان. تعداد معدودی که بر خلاف هدف عمل می کنند و رویای بزرگی دارند. برای کسانی که می دانند ماجراجویی بیرون است و برای انجام آن لازم است. با بیش از ۱۰ سال تجربه در ایجاد کیس های کامپیوتر ، PSU ، لوازم جانبی و سخت افزار برای ارائه بهترین کیت در سراسر جهان به بازیکنان در سراسر جهان با قیمتی مقرون به صرفه. GameMax مفهوم “یک محصول خوب مبتنی بر فناوری محیطی” را برای طراحی محصولات حفظ کرده بود. تیم ما بر نیاز اساسی بازیکنان ، ادغام شده با خلاقیت و زیبایی هنری تأکید می کند. هدف ما این است که نه تنها از نظر کیفیت و عملا ، بلکه از طرح های خود فراتر و فراتر برویم ، نوآوری در قلب همه کارهایی است که انجام می دهیم!

داستان برند گیم مکس

نمایشگاه بین المللی الکترونیک مصرفی آمریکا (CES) در سال ۲۰۱۰ در کازینو استار سیتی که در لاس وگاس آغاز شده بود ، ۲۵۰۰ شرکت لوازم الکترونیکی مصرفی از سراسر جهان در این نمایشگاه شرکت کردند. تام ژانگ ، رئیس SOHOO ، در نمایشگاه با لویی کارتر و دیوید ژونگ ملاقات کردند ، در ارتباط تجاری نزدیک با آنها در ارتباط بود و پس از سالها دوستان خوبی شدند.

همکاری هر دو طرف ، ارتقاء مشترک و ایجاد نام تجاری GAMEMAX و بازار ، Guangdong Sohoo Technology Co، LTD Company ، با بیش از ۱۷ سال مسئولیت GAMEMAX در چین را به عنوان کارخانه و مدیریت بازاریابی تجاری جهانی بر عهده خواهند داشت. تیم GameMax آمریکای شمالی مسئول ارائه فناوری و طرح طراحی خواهد بود. GameMax یک تیم فنی ویژه ایجاد کرد و در Silicon Valley برای ارائه قدرت. بازاریابی ایجاد کرد.

نوآوری تیم گیم مکس

تیم طراحی ما متشکل از گروهی از گیمرهای پرشور با ایده های خلاقانه بی حد و حصر است. ماموریت تیم طراحی این است که جنبه های خاص هر محصول را مشخص کند ، درست مانند ویژگی متمایز در E-Sport. هر یک از محصولات بازی ما با ویژگی خاص ثبت شده طراحی شده است. هرگز از شکستن محدودیت های تفکر سنتی دست بر نمی دارد و انقلابی در صنعت ورزش های الکترونیکی ایجاد می کند. GameMax آرزو دارد تا تجربه ای بی نظیر از بازی های قبلی را به کاربران خود ارائه دهد.

سخن پایانی

GAMEMAX – سخت افزار و تجهیزات جانبی رایانه برای بازی بازان ، محصولات تجاری مورد کامپیوتر و منبع تغذیه عمدتا برای بازیکنان بازی های رایانه ای ، به بهترین مارک معتبر در ارائه دهنده لوازم جانبی بازی IT در سراسر جهان تبدیل شده است! آماده باشید ، گیمر باشید !!

 

پردیس پازار به عنوان اولین فروشگاه گیمینگ در ایران افتخار این را دارد که نمایندگی رسمی محصولات گیم مکس میباشد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *